wtorek, 20 listopada 2012

Uzdolnieni blogerzy, pomóżmy kotom!!!

Kochani, przeczytałam dziś na moim FB, ze fundacja Koci Świat szuka osób, które wspomogłyby ją fantami rękodzielniczymi na kiermasz. Dochód oczywiście poszedłby na koty, psy, nawet konie mają w Kocim Świecie.

Pozwalam sobie przekleić ich apel z FB:
"Po raz kolejny zwracamy się z prośbą - apelem - do naszych fanów: czy są wśród was twórcy szeroko rozumianego artystycznego rękodzieła? ;) Biżuterii, Obrazów, Zdjęć, ubrań, torebek, spinek do włosów, poduszek, czapek, szalików, ceramiki, decoupagów itp itd? Czy bylibyście chętni przekazać jedno- dwa dzieła na aukcje i bazarki naszego Azylu? Całkowity dochód przeznaczony będzie na naszych podopiecznych, a my po prostu mamy za mało rąk (i zdolności) żeby oprócz oporządzania zwierząt i spraw organizacyjnych produkować jeszcze w dużych ilościach atrakcyjne fanty na nasze kiermasze... Prosimy o wsparcie! popytajcie znajomych!"

Koci Świat to fundacja, którą staram się wspomagać jak mogę, więc teraz też pewnie wezmę udział i przygotuję jakieś piękne, kocie rękodziełka. Gdyby któraś z Was miała ochotę, to tu są namiary na fundację:

Koci Świat
Kątne 59
05-190 Nasielsk
mail: fundacja@kociswiat.org.pl
http://www.kociswiat.org.pl/
A tu ich FACEBOOKOWY PROFIL

Zachęcam wraz z kotką Wisienką, niech każdy podaruje coś ładnego i zwierzaki będą miały pełne brzuszki i uśmiechnięte pyszczki w święta:)

3 komentarze:

  1. Oj, najchętniej to przygarnęłabym jakiegoś kociaka, ale nie mam serca trzymać go zamkniętego w czterech ścianach mieszkania ;/

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla kotów wszystko - wspomagam od dawna Fundację "Koci pazur" z Poznania, ale i dla "Kociego Świata" wybiorę coś z moich prac i wyślę - kociarze wszystkich blogów łączmy się:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Na pewno do akcji dołączę :-) Zapraszam po wyróżnienie :-)

    OdpowiedzUsuń