niedziela, 15 grudnia 2013

Renifery, woski i zmęczony kot

Jak tam przygotowania do świąt? U mnie jak zwykle nijak. Nawet choinka biedna, bo ze zmęczenia potraktowałam ją po macoszemu i połowy bombek nie wieszałam, będzie mniej do zdejmowania.

Byłam dziś z Uną na małych zakupach, napadłyśmy na sklep z woskami YC i kupiłyśmy nowości. ale już wiem, że żaden z nich nie spodoba mi się na tyle, żeby kupować świecę.
Okazało się też, że w części przemysłowej delikatesów, które mam tuż pod domem, postawili wielką szafę ze świecami i woskami Kringle. Lubię je równie mocno jak woski YC, ale ponieważ mam spory zapas, dziś kupiłam tylko daylighta o zapachu peonii.


Powoli kończę wyszywanie reniferów, brakuje jeszcze trzech plus muszę dorobić białe kropki na jednej niedokończonej bidzie.


A tu zdziwiony, a później zaspany kot Wisienka. Ona tak sypia na kaloryferze przez cały sezon grzewczy, z pysiem przytulonym do kratki grzejnika :)


6 komentarzy:

 1. O, biedna zziębnięta kicia...;) Super te renifery!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Woski YC uwielbiam, Kringle jeszcze nie znam. Reniferki są wspaniałe, bardzo mi się podoba ten wzór! A kocica Wisienka jest słodka na kaloryferze...:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Renifery wychodzą cudne, a Wisienka ma hipnotyzujące spojrzenie. :-)
  Chyba też pokażę te woski.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z Wisienki prawdziwy zmarzluch:)
  Renifery są ekstra!

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz bardzo fajny blog :)
  Zostaję tu na dłużej :)) Zapraszam do siebie i wzajemnej obserwacji :))
  www.aneczka84.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń